Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach

ul. Jedności Robotniczej 18, 69-100 Słubice

 

Jak korzystać z BIP

Poruszanie się po stronie serwisu Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach zapewnia menu główne umieszczone po lewej stronie ekranu. Menu główne zostało podzielone na menu podmiotowe, przedmiotowe oraz menu informacyjne. Poszczególne pozycje menu zostały podzielona na sekcje tematyczne. Aby zapoznać się z interesującą nas informacją należy kliknąć w odpowiedni link. Właściwa treść zamieszczanych na stronie informacji publicznych jest wyświetlana w środkowej części ekranu.

W górnej prawej części strony znajduje się wyszukiwarka, która służy do precyzyjnego wyszukiwania informacji. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo bądź frazę i kliknąć w znajdujący się obok znak graficzny lupki, bądź wcisnąć na klawiaturze Enter.

Do zmiany rozmiaru czcionki bądź kontrastu służy moduł znajdujący się w górnej prawej części strony, bezpośrednio pod wyszukiwarką. W celu powiększenia czcionki bądź zmiany kontrastu należy kliknąć w odpowiednią ikonkę.

W górnej lewej części strony znajduje się logo BIP. Kliknięcie w logo powoduje przekierowanie na główną stronę Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gov.pl.

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 281
Utworzono dnia: 09.07.2018

Historia publikacji

  • 27.08.2019 13:17, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP
  • 24.09.2018 12:24, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP